Asortyment rolet, który odpowiada na potrzeby klientów – o czym pamiętać?

Okna są ważnym aspektem każdego domu, dlatego wszyscy nieustannie szukają sposobu na maksymalne wykorzystanie ich potencjału, pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Korzystanie z rolet jest najłatwiejszym i najszybszym sposobem dodania czegoś interesującego do nudnego domu. Jednak, aby w ofercie swojego sklepu zapewnić interesujące propozycje, które przekonają klientów do zakupu należy się upewnić, iż w ofercie są dostępne propozycje w wielu stylach i opcjach, pośród których można swobodnie przebierać. Trzeba przedstawić swoim klientom rolety wewnętrzne, które mogą nie tylko zwiększyć piękno ich domu, ale także przynieść niezliczone korzyści. Na co wiec zwrócić uwagę wybierając asortyment rolet do naszego sklepu?

Oto kilka kwestii, o których należy pamiętać tworząc asortyment rolet do naszego sklepu!

Wytrzymałość i trwałość rolet

W porównaniu z innymi opcjami okiennymi, rolety są bardziej przydatne ze względu na ich wytrzymałość. Zasłony i draperie na przykład, łatwo ulegają zniszczeniu wodą, przez co są bardzo trudne do czyszczenia. Dlatego rolety stają się bardziej odpowiednie dla obszarów, które charakteryzują się zazwyczaj wysokim poziomem wilgotności, takich jak:

  • kuchnia,
  • łazienka.

Dobierając jednak te do swojego asortymentu upewnij się, że producent rolet zewnętrznych kładzie na rozwiązania wysokiej jakości, bez kompromisów jeśli chodzi o trwałość czy wytrzymałość. Oznacza to, że takie rolety są bardziej odporne na pleśń, która rozwija się w warunkach wysokiej wilgotności. Musisz też zaproponować swoim klientom rolety, które są łatwe do czyszczenia, ponieważ tego dzisiaj oczekują.

asortyment rolet

Absolutna prywatność zapewniana przez rolety

Jedną z najważniejszych rzeczy dla dzisiejszych klientów wybierających rolety jest zapewnienie sobie w ten sposób pełnej prywatności. Musisz więc upewnić się, że w swojej ofercie zawrzesz propozycje, które są w stanie zapewnić klientom tak bardzo pożądaną całkowitą prywatność. Nikt nie powinien nic zobaczyć przez te rolety, bez względu na to, jak mocno wytęży wzrok. Dzięki temu będziesz mógł reklamować swoje rolety, jako te które zapewniają pełne bezpieczeństwo i prywatność.

Szkody spowodowane przez promienie słoneczne, a rolety

Kiedy promienie słoneczne przechodzą przez szybę niosą wiele niekorzyści. Oprócz podniesienia temperatury w pomieszczeniu do niepożądanych poziomów, promienie słoneczne mogą również spowodować wiele uszkodzeń.

Długotrwały bezpośredni kontakt z promieniem słońca może dosłownie zniszczyć wygląd:

  • krzeseł,
  • sof,
  • innych mebli tapicerowanych.

Jednak Ty możesz zaoferować swoim klientom korzyść pod postacią prostej metody, która poradzi sobie z tym problemem – dzięki roletom promienie słońca mogą zostać przekierowane, zredukowane lub całkowicie zablokowane, co pomoże zapobiec blaknięciu mebli, a tym samym zaoszczędzić czas i koszty konieczności ich wymiany. To może być duży walor Twojej oferty i bardzo mocny punkt marketingowy. Ba! Możesz nawet wspomnieć potencjalnym klientom na temat tego, że dzięki zainstalowaniu rolet dobrze zrobią także dla swojego zdrowia, bowiem minimalizacja ilości światła słonecznego jest ważna w zmniejszaniu zmęczenia oczu i liczby migren. Dodatkowo, rolety ułatwiają naukę w pokoju, a nawet oglądanie telewizji bez oślepiania ze strony słońca.

Opublikowany w BLOG