Dlaczego warto wzbogacić ofertę sklepu o rolety dzień noc w kasecie?

Nie od dzisiaj wiadomo, że rolety dzień noc są coraz częściej stosowane i cieszą się szczególną popularnością wśród właścicieli domów i biur. Za tym idzie fakt, że sklepy oferujące wyposażenie wnętrz już dawno postarały się o dobre warunki współpracy z hurtowniami, które takowe rozwiązania oferują.

Od jakiegoś czasu jednak, na rynku istnieje nowość – rolety dzień noc w kasecie i jak się okazuje, nie wszyscy sprzedawcy mają pojęcie na temat tego jak wielkie korzyści ta innowacja może przynieść dla ich oferty. Ten artykuł powstał po to, by zrozumieć potencjał i fenomen rolet dzień noc w kasecie, a tym samym – umieć, jako ich sprzedawca, przekazać tę wartość na działania marketingowe i prezentowanie wzbogaconej nimi oferty klientom.

Rolety dzień noc w kasecie – cechy, właściwości, korzyści

Największą zaletą tych rolet jest, że wybierając je – nie ma konieczności wiercenia! To zasługa nieinwazyjnych rozwiązań instalacyjnych, na jakich oparta jest ich unikatowa konstrukcja. Ta sama konstrukcja pozwala na solidne utrzymanie rolet w pożądanej pozycji – bez komplikacji, trudności, dodatkowych zabiegów.

Reklamując rolety dzień noc w kasecie swoim Klientom warto też zwrócić ich uwagę na:

  • Naprawdę duży wybór kolorów i tkanin (upewniając się, że faktycznie rolety dzień noc w kasecie producent taki wybór posiada)
  • Bezpłatną dostawę przy zamówieniu powyżej… (tutaj warto ustalić coś elastycznego)
  • Kompaktowy i lekki charakter – przez co nadają się idealnie do małych okien.

Rolety dzień noc w kasecie – szczegółowe walory produktu

Zasadniczo rolety dzień noc w kasecie to nic innego jak podwójna roleta z 2 równoległymi warstwami tkaniny naprzemiennej – półprzezroczystą i filtrującą / zaciemniającą – przez co, dzięki niej można uzyskać odpowiednie efekty, jak i więcej, dopasowując materiał zgodnie z potrzebami – w zależności od pory dnia czy nocy, albo warunków pogodowych.

Tę cechę jednak podkreślamy już przy klasycznych roletach dzień i noc w swoich ofertach. Oczywiście, zawsze warto o niej wspomnieć, ale jeśli chodzi o rolety dzień noc w kasecie – przede wszystkim warto pokazywać klientom (lub potencjalnym klientom) ich kompaktowość, lekkość i bezinwazyjność.

Nie można też zapominać o nadmienieniu na temat szerokiego wachlarza kolorów i stylów – sprawdź jednak wcześniej czy hurtownia rolet z którą współpracujesz zapewnia te wszystkie specyfikacje.

rolety dzień noc w kasecie

Jeśli sprzedajesz rolety dzień noc w kasecie online, nie zapomnij też na karcie produktu wspomnieć o takich parametrach jak:

  • Montaż: bez wiercenia
  • Kolory tkanin
  • Wymiary kasety
  • Wymiary rolet

Jeszcze jedną cechą, o której warto wspomnieć podczas promocji tego typu rolet jest bez wątpienia ich łatwa regulacja. Taka roleta dzień noc w kasecie jest bowiem niezwykle łatwa w użyciu i można ją kontrolować za pomocą zwyczajnego dostarczonego łańcucha kulkowego. W ten sposób zyskujemy kontrolę nad dwiema funkcjami za jednym zamachem: stopniem przepuszczania światła oraz podnoszeniem i opuszczaniem rolety.

Jedno jest pewne – te rolety należą do modnych i nowoczesnych opcji, które warto mieć w swoim sklepie z wyposażeniem.